ES / ENG

Hostess & Promoter ve Florencii pro team building

blank

Ledna se Hostess & Promoter týmy ze všech poboček sešli na společném team buildingu ve Florencii.

Se svými kolegy ze Španělska a Itálie jsme byli neustále v kontaktu, ale až na tomto team buildingu jsme měli prvně tu možnost se poznat i osobně.

Primarily there was an interesting training: all theteam building activities Začínali jsme zajímavým workshopem, který moderoval Mirko Pallera, , the co-founder and CEO of Ninja Marketing, one of the most visited portals on digital marketing, as well as active in training through Ninja AcademySchool.

We then had the opportunity to be updated on the latest news and avant-garde of digital marketing and in how companies should manage the relationship with their customers through social networks.

akladatel a výkonný ředitel Ninja Marketing. Ninja Marketing je jedním z nejvyhledávanějších portálů na digitální marketing stejně jako Ninja AcademySchool, které je vyhledávané pro oblast vzdělávání a školení.
Měli jsme tu možnost se přiučit novým věcem ohledně digitálního marketingu a jak by měli společnosti sdružovat vztahy se svými zákazníky přes sociální sítě.

blank

Po všech těchto studií jsme odpoledne měli čas na zábavu. A proto, že jsme především profesionálové na Guerrilla marketing, tak nás nenapadlo nic jiného než zorganizovat Paintballový turnaj.
Paintball je hra, ve které je cílem vyloučit soupeře střelbou speciální vzduchovou zbraní.
Je to skvělý způsob, jak vypustit svou agresivitu na kolegy (samozřejmě pokojným způsobem).

Den jsme zakončili nejlepším tradičně italským způsobem. Tedy se skvělým aperitivem, který jsme si vychutnávali se všemi zaměstnanci. Podívejte se sami na náš instagram a fotky, jak jsme si team building užili.

error: Content is protected !!