ES / ENG

Akce pořádané v Praze

blank

V posledních měsících Promorange s.r.o. podpořila mnohé eventy v Praze. Mezi ty nejvýznamnější patří akce, na kterých jsme spolupracovali s eventovou agenturou MVP agency.

Promorange se postaralo o operativní zajištění každoročně pořádané akce Après Ski, populární zimní festival pro milovníky zimních sportů.

blank

Vysokou návštěvnost tohoto festivalu zajišťuje mimo jiné netradiční  lokalita, kterou je Náplavka – Rašínovo nábřeží na břehu Vltavy.

Naše hostesky se staraly o stanoviště s úkoly pro děti, rozdávaly program příchozím návštěvníkům a vyplňovaly dotazníky k anketě o nejhezčí vystavovatelský stánek. Největší obdiv a díky si naše hostesky zaslouží za práci v ukrutné zimě, kterou zvládli s grácií a úsměvem na rtech. Další akce věnovaná dětem byla mikulášská akce „O ztraceném Mikuláši“ na pražském letišti Václava Havla.

Na této akci pracovalo  přes 80 našich promotérů, včetně hostesek v maskách anděla a čertice. Pro děti byly připraveny dílny, kde si mohly vyrobit a odnést svůj vlastní výrobek, soutěžní pekelná a nebeská stanovištěči dětský koutek s kinem pro nejmenší návštěvníky.
Díky skvělé organizci agentury MVP agency a našim spolehlivým promotérům proběhla akce velmi úspěšně. Pro další nabídky akcí konaných v Praze navštivte naši facebookovou stránku a staňte se naším fanouškem. Hezké Vánoce všem a budeme se těšit na budoucí spolupráci!